Головна » 2018 » Листопад » 11 » Свято вдалось!
23:32
Свято вдалось!

Щороку осіннє свято має свій особливий відтінок. Цей рік не став винятком. 8 листопада у 1-В класі відбулося “Свято Осені”. Осінь — чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів та фарбує листочки в барвисті кольори.

Наші першокласники із задоволенням перевтілилися в казкових персонажів — поважний Гарбуз, золотесенька Диня, зелені Огірочки, красуня Морквиця, своячок-Бурячок, Бараболя і Цибулька. Всі співали, танцювали та декламували віршики.

Завітала у гості і головна героїня свята — щедра Осінь. Вона принесла з собою чарівну осінню казочку “Ріпка на сучасний лад”, яку гарно зіграли маленькі актори.

Цікавою була й виставка осінніх композицій з природного матеріалу, які діти до свята готували разом з батьками. Кожен проявив свій талант і неперевершену фантазію. Було дуже весело та гарно.

Насамкінець всі скуштували смачні яблука. Це було не просто дитяче свято, а дивовижна і захоплююча подорож у радість. Свято вдалось!

Дуже вдячні нашим вчителям — Олені Миколаївні, Вікторії Гарріївні, Юлії Михайлівні та Антоніні Григорівні, а Світлані Володимирівні – за створені з любов’ю музичні фільми, в яких використовувалися чудові фото, зроблені татом Максименко Тарасом.

Прес-служба 1-В класу

Переглядів: 34 | Додав: emironova046 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1
Дякую Товстоп'ят Ірині за статтю!
avatar