Головна » 2018 » Квітень » 23 » Свобода праці як основний принцип трудового права
16:46
Свобода праці як основний принцип трудового права

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», який сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав. І в рамках цього проекту в 11-А класі було проведено класну годину за темою «Свобода праці як основний принцип трудового права».

Головними аргументами учнів у дискусії було те, що Україна забезпечує рівність трудових прав усіх своїх громадян незалежно від походження, соціального і матеріального становища, расової і національної приналежності, статі, мови, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і характеру діяльності, місця проживання та інших обставин.

Випускники уміло використовували знання з правознавства, та цитували статті Конституції. Адже вони скоро стануть студентами та невдовзі і працівниками. Тому з інтересом обговорювали трудові права, які є в законодавстві України. Також в ході дискусії виникло питання і про соціальну програму, яка покликана допомогти з працевлаштуванням тим категоріям здобувачів, які вважаються «непопулярними» на сучасному ринку праці країни.

В Конституції України говориться: «Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає і на яку добровільно погоджується…»

А  Україна прагне йти шляхом створення громадянського суспільства, забезпечення принципів верховенства права, пріоритету прав і свобод людини…

Тож  хочеться побажати випускникам 11-А класу успіхів у досягненні мети та бути гідними громадянами своєї країни, а в майбутньому уміло втілювати в життя свої професійні здобутки для  розбудови країни та її розквіту .

Григорьєва Дар’я, 11-А клас

Переглядів: 37 | Додав: likavinter | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar