Головна » 2018 » Листопад » 4 » Танцювальна традиція СЗШ №44
20:50
Танцювальна традиція СЗШ №44

Вже багато років поспіль напередодні осінніх канікул у нашій школі відбувається визначна подія «Осінній нон-стоп», на яку з особливим хвилюванням чекають учні 9-11 класів. Адже саме вони беруть участь у цьому заході та демонструють свої хореографічні здібності та командну співпрацю.

Готуються конкурсанти заздалегідь: назва команди, ідея візитки, костюми… Все це, безумовно, потребує часу, натхнення, бажання довести свою гідність та жаги до перемоги.

У візитці нашого 11-А брали участь усі учні класу, адже цей нон-стоп для нас останній у нашому шкільному житті. До складу команди увійшли найтанцювальніші дівчата – Нєчаєва Анна, Ємець Валерія, Силецька Єлизавета, Василенко Єлизавета, Картузова Анна, Ярова Ірна, Білоус Анна, Вовненко Катерина.

Складно передати словами наші емоції, коли пролунав вердикт суддів – ми перемогли!!! Ми дійсно були дуже щасливі, тому що ретельно готувались до цього конкурсу. Нам допомагали наші батьки і, звичайно, Юлія Володимирівна, не просто наш класний керівник, а й креативний натхненник, організатор та безпосередній учасник наших виступів!)))

За традицією дякуємо організаторам конкурсу, членам журі та всім командам-учасницям!

Прес-служба 11-А класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 24 | Додав: shelest6431 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar