Головна » 2018 » Вересень » 12 » "Тато, мама, я - спортивна сім'я"
10:42
"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

11 вересня у спортивному твердому залі було весело та жваво, адже там проводилися традиційні спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». У спритності та швидкості змагалися команди 1-х класів, у складі яких були учні та батьки першокласників. Було дуже багато цікавих конкурсів: «Фізкультурна абетка», «Швидкий м’яч», «Влучно в ціль» «Хокей на траві», «Збережи врожай картоплі», «Хитра кулька». Окремо для батьків проводився конкурс з баскетболу. Між змаганнями глядачі мали змогу переглянути показові виступи вихованців спортивних секцій з акробатики та тхеквондо та яскраву фізкультхвилинку 4-в класу (класний керівник Букрєєва О.О.).

Всі учасники продемонстрували свої гарні фізичні навички, вміння грати в команді. Команда 1-а класу отримала перемогу в номінації «Олімпійська надія», учні 1-в класу стали переможцями в номінації «Найспортивніші», 1-г клас переміг в номінації «Найспритніші», а 1-б клас – в номінації «Найдружніші».

Бажаємо нашим першокласникам бути спортивними та здоровими, завжди роботи ранкову зарядку та записуватися у спортивні секції та гуртки.

Прес-служба парламенту школи

Переглядів: 27 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar