Головна » 2018 » Травень » 3 » Тиждень безпеки життєдіяльності в 5-Б класі
10:45
Тиждень безпеки життєдіяльності в 5-Б класі

З 23 по 27 квітня в нашій школі проходив тиждень безпеки життєдіяльності. Це дало можливість учням ознайомитися з життєво необхідними правилами, провести практичні заняття, створити виставку малюнків - правил. Учні 5-Б класу ретельно готувалися, щоб у цікавій формі розповісти про правила безпечної поведінки. Разом з дорослими діти навчалися піклуватися про здоров’я та берегти своїх рідних та близьких людей.

Учні класу повторили Правила дорожнього руху і проілюстрували окремі ситуації. У вівторок до нас завітала медсестра нашої школи Малишко Людмила Василівна з цікавою і корисною інформацією про правильне надання першої медичної допомоги. Ми дізналися, як правильно користуватися перекисом водню, йодом, зеленкою та про те, що можна робити , а що – ні у випадку надзвичайної ситуації.

Закінчився цей тиждень годиною спілкування «Атомна трагедія ХХ століття». 26 квітня 1986 року сталася ця катастрофа, але ми не повинні забувати про жахливі наслідки аварії, яка забрала життя багатьох людей і продовжує негативно впливати на стан здоров’я людей

Попко Марія, учениця 5-Б класу

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 37 | Додав: dudkinaww | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar