Головна » 2017 » Листопад » 14 » Тиждень української мови в школі
14:25
Тиждень української мови в школі

День української писемності та мови відзначають 9 листопада. Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня. Програма предметного тижня була досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

До свята долучилась вся шкільна спільнота. У вестибюлі закладу методичним об’єднанням вчителів гуманітарного напрямку була  підготовлена виставка висловів письменників та поетів України  про українську мову. 9-го листопада у нашій школі відбулося традиційне свято «Барви української мови». Цей захід заохочує учнів вивчати державну мов, розвиває відчуття прекрасного, сприяє вихованню любові до милозвучності народної української пісні, формує успішного випускника Нової української школи.

Під час заходу було проведено цікаву вікторину для восьмих класів на знання української мови. Учасники вікторини демонстрували кмітливість, винахідливість, хороші знання з української мови.

На сьомому уроці, в  світлиці, учні 5-11 класів  взяли участь у загальношкільному конкурсі віршів про Україну та українську мову. Учні гурту «Вікторія» під керівництвом вчителя музики Іванової В.Г відкрили конкурс виконанням українських пісень. Потім звучали вірші І. Франка,
Т. Шевченка , Л.Українки, Л. Костенко та багатьох інших поетів. Конкретних переможців не можна було визначити, бо кожний учасник вклав у свій виступ душу, любов до рідної мови. Тому всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами.

10 листопада учнями 7-А класу були підготовлені  цікаві п’ятихвилинки для учнів 5-6 класів. Школярі дізналися про розвиток української мови  від Нестора-Літописця до сьогодення.

Також в цей день до написання диктанту «Я люблю українську мову» були запрошені представники 8-11-х  класів.

Закінчився цей святковий тиждень тематичними класними годинами, на яких продовжували звучати чудові вірші прекрасною, милозвучною, рідною мовою.

                                                

Методичне об’єднання вчителів гуманітарного циклу.

Переглядів: 101 | Додав: Лимон2003 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar