Головна » 2018 » Травень » 14 » «Той травень в пам'яті людей...»
23:24
«Той травень в пам'яті людей...»

Чимало свят дарує нам весна. Та найбільш зворушливе для нас — величне свято Перемоги. 9 травня — свято свят. Воно ніколи не затьмариться у віках. В цьому році — 73-річниця Перемоги великого народу у страшній, кривавій війні — війні 20 століття. Цього дня люди завжди нестимуть квіти до пам'ятників і обелісків, на могилу Невідомого солдата.

Вже минуло 73 роки з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли, настала тиша, прийшов довгожданний, вистражданний мир, плата за який — життя, кров, страждання, горе, сльози. Це безіменні герої, невідомі могили.

7 травня у 1-В класі відбувся виховний захід присвячений цій величній даті 9 травня на якому учні відчували патріотичну гордість за старше покоління, виховули в собі повагу до учасників Великої Вітчизняної війни, також до дітей війни; пробуджували в серці бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, вболівати за майбутнє країни. Діти були ознайомлені з подіями Другої Світової війни. У маленькому серці кожного учня відчувався патріотизм і розуміння значення життя як найвищої цінності. Учні вчились робити самостійні висновки, спираючись на власні знання.

«За цвіт життя завдячує народ полеглим і посивілим солдатам».

Переглядів: 56 | Додав: goroshkoanna88 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar