Головна » 2018 » Травень » 23 » Участь у проекті "Впровадження роздільного збирання побутових відходів"
12:57
Участь у проекті "Впровадження роздільного збирання побутових відходів"

Наша школа приймає участь у проекті щодо виховання екологічної культури дітей, учнів та їх батьків "Впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів - крок до сталого розвитку м.Кам'янське". Проблема екологічної небезпеки твердих побутових відходів (ТПВ) сьогодні гостро стоїть перед кожним населеним пунктом не тільки України, а й усього світу. Ця небезпека пов'язана з усіма стадіями поводження з ТПВ, починаючи з їх збирання і транспортування та закінчуючи переробленням, утилізацією або захороненням. Конкретно для нашого міста ця проблема одна з найактуальніших, враховуючи рівень забруднення.

Наразі завершується І етап цього важливого екологічного проекту, і на цьому тижні було організовано вивіз побутових відходів із шкіл міста. Учні нашої школи здали 142 кг макулатури та 20 кг пластикових пляшок.

Хочеться відмітити, що наша школа вже кілька років організує збір макулатури. Отримані кошти направляються на благодійність. В цьому році ми вже здали більше 6 тонн макулатури, що свідчить про високий рівень свідомісті учнів, батьків та вчителів.

Прес-служба парламенту школи

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 67 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar