Головна » 2018 » Листопад » 23 » Україна – це територія гідності та свободи
16:40
Україна – це територія гідності та свободи

Щорічно 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи.
Доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а саме дві революції - восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року були надзвичайно важким іспитом для нашої країни.

Українці проявили патріотизм та мужність, постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Учні 10-А класу з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи прийняли участь у патріотичному флешмобі «З Україною в серці», який символізує єдність громадян з усіх куточків держави.
Держава гарантує і охороняє людську гідність, установлюючи відповідні механізми, за допомогою яких кожен громадянин може захистити свою гідність і честь.

Так, відповідно до статті 3 Конституції України, честь та гідність людини визнаються вищими соціальними цінностями. А стаття 28 - гарантує, що кожен має право на повагу до його гідності. Стаття 297 Цивільного кодексу України також закріплює право на повагу до гідності та честі.
Віримо в світле майбутнє нашої країни! Ми маємо бути гідними людьми та завжди пам’ятати тих, хто відвойовував та продовжує боронити незалежність України.

Прес-служба 10-А класу

Переглядів: 24 | Додав: Первий_Єгор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar