Головна » 2018 » Квітень » 13 » Україна – космічна держава.
13:20
Україна – космічна держава.

Дванадцятого квітня ми відвідали захід -  захист шкільного проекту 8- А класу, присвячений Всесвітньому дню космонавтики, під назвою «Україна – космічна держава».

На цьому заході ми отримали багато нової інформації про розвиток космічної індустрії в Україні. Наприклад, дуже захоплюючою була розповідь про ракето – будівельний завод «ПівденМАШ». Ми здійснили екскурсію в минуле, коли Україна була потужною космічною державою. На заводі виготовляли обладнання космічних кораблів та ракет, експортували деталі до супутників.

З 1991 року завод зазнав певних змін. У співробітництві «Укртелеком» і Американської космічної асоціації були створені комплектуючі до масштабного проекту «Морський старт».

Сьогодні  в Україні потрібно відроджувати  космічну галузь, створюючи перспективні програми та фінансувати проекти. Також нам розповіли про відомих українських космонавтів, таких як: Л. К. Каденюк, Ляхов В. А.. Ми пишаємося  людьми, які почали досліджувати космос.

Цікавою інформацією була розповідь учнів про успішного українського конструктора Сергія Павловича Корольова.  Ми дізналися, що завдяки йому 12 квітня 1961 року проведено запуск першого пілотованого корабля «Восток» з льотчиком  - космонавтом  Юрієм Гагаріним. Майбутнє нашої планети залежить від дослідження космосу. Тому важливо знати усе про космонавтику, а проект 8-а класу допоміг ознайомитися з корисною інформацією.

Навроцький Богдан, учень 8-в класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 53 | Додав: IgorViktorovich | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar