Головна » 2017 » Лютий » 2 » Урочисте відкриття басейну
15:20
Урочисте відкриття басейну

31 січня 2017 року відбулося урочисте відкриття шкільного басейну. Мер міста Андрій Леонідович Білоусов та директор школи Людмила Іванівна Загородня перерізали стрічку та першими зайшли в приміщення басейну. Вся шкільна громада чекала цієї миті довгі 22 роки, з того часу, як ця споруда стала на ремонт. Почесних гостей вітали юнги початкової школи та старшокласники.

Над блискучою гладдю води розігралося справжнє дійство з казковими персонажами, виступами дівчат та хлопців з прапорами. Черепаха Тортила зі своїми жабенятами подарувала учням 44-ї школи золотий ключ Здоров`я. Бувалі моряки - морські вовки допомогли його дістати зі дна басейну, а зробити це дозволив Дід Мороз зі своєю свитою після того, як впевнився, що учні ведуть здоровий спосіб життя, займаються фізкультурою та спортом й готові до нових перемог та досягнень. Глядачі у яскравих галстуках (у нас в школі учні кожного класу мають галстуки певного кольору) підтримували акторів, вітали гостей та вболівали за спортсменів. А Дід Мороз на свято прийшов не з пустими руками, а з солодощами від мера міста А.Білоусова, якими на наступний день пригостилися всі присутні на відкритті басейну діти.

Наша школа, школа культури здоров`я, тепер має ще більше можливостей оздоровлювати учнів, адже за допомогою плавання укріплюється мускулатура, покращується постава, зростає дух, виховуються справжні спортсмени. Дякуємо всім депутатам міської та обласної  рад, всім проектувальникам, будівельникам, що подарували нам такий чудовий басейн. Ми – за здоровий спосіб життя! Бути здоровим – це здорово!

Прес-служба парламенту школи

 

Переглядів: 108 | Додав: Popikelen | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar