Головна » 2018 » Березень » 22 » Весняні канікули - це пора сонячного настрою
16:37
Весняні канікули - це пора сонячного настрою

Весняні канікули для нашого 8-В класу були цікавими та пізнавальними. Ми любимо відвідувати шкільні заходи, які організовують для нас учителі. Це приємна атмосфера партнерства, взаєморозуміння, творчості, доповнена солодощами, дружніми бесідами, жартами.

У понеділок наші однокласники грали в футбол з хлопцями 8-А та 8-Б класу. Футбол - найпопулярніший вид спорту в світі. Це гра для сміливих і сильних, для тих, хто вірить в перемогу і не падає духом після поразки. Захід проходив у бадьорому, веселому ритмі. Команди хлопців продемонстрували хорошу майстерність, техніку, згуртованість, уміння працювати в команді. Цей матч завершився перемогою під назвою «Дружба».

Традиційно на весняних канікулах в нашій школі проводяться ігри «КРОКС», які складаються з інтелектуальної та спортивної гри. Цей захід сприяє формуванню позитивної самооцінки учнів. Організатори гри підібрали цікаві запитання на різну тематику. Ми завжди визначаємо особливі запитання, щоб опрацювати їх детальніше, розширити свій кругозір. Так ми зможемо краще підготуватися до наступної гри. У змаганнях знову перемогла «Дружба» та позитивний настрій.

Канікули – прекрасна пора, щоб відпочити і з новими силами здолати труднощі навчального процесу. Ми загартовуємось, вчимося разом долати перешкоди, товаришувати, з гідністю сприймати перемоги та невдачі. Один за всіх і всі за одного – ці слова стали хорошою мотивацією для створення дружної шкільною сім`ї.

Матченко Діана, 8-В клас

Переглядів: 57 | Додав: MatchenkoDiana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar