Головна » 2017 » Лютий » 8 » Вікі-Марафон
22:08
Вікі-Марафон

28-30 січня по всій території України пройшов Вікі-марафон та не оминув і наше місто. Ціль марафону - збагачувати якість, інформативність та кількість статей у Вікіпедії. Завдяки йому у Вікіпедії за три дні стало на три тисячі більше статей, в тому числі і та, яку написали ми, учні 44-ої школи.

Чумак Юлія та Ярова Ірина, учениці 9-А класу, писали про шкільну газету "Вітамін 44", а Самохвалова Софія та Бутиліна Анастасія з 10-Б класу писали власне про нашу школу. Допомагали та напрямовували нас вчитель української мови та літератури Панус Вікторія Віталіївна та заступник директора з навчально-виховної роботи Біла Ольга Володимирівна. Спочатку ми не знали, про що і як писати, але нам роздали буклети, у яких все було зрозуміло пояснено про написання статей.

Виходячи з власного досвіду хочу зазначити: написання статей - це легко, а потребує багато часу, оскільки є дуже багато інформації, яку потрібно опрацювати та систематизувати - теми, пункти, підпункти, заголовки, таблиці, окремі статті... Це дуже цікаво! А наскільки приємно бачити вже готову статтю, яку ти написав власноруч.

Переглянути написану нами статтю про нашу школу та шкільну газету "Вітамін-44" можна за посиланням: https://uk.wikipedia.org/wiki/Середня загальноосвітня школа №44 (Кам'янське)

Переглядів: 61 | Додав: Shuyan | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar