Головна » 2016 » Лютий » 15 » Вогники пам’яті
20:41
Вогники пам’яті

Найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім'ях, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка.  

15 лютого учні нашої школи згадували жахливі трагедії, де загинули покоління, а саме 29 січня 1918 року, 15 січня 1989 року, вшанування загиблих воїнів АТО.

Січень 1918 року... Київські студенти і гімназисти, прагнучи захистити молоду Україну, що лише ставала на ноги, організували курінь Січових стрільців. Це була молодь, яка не мала в душі сумнівів і вагань.

Сьогодні ми шануємо пам'ять тих, хто поліг в афганських ущелинах, та вклоняємось тим, хто прийшов з війни живим, хоча з пораненою душею. Люди йдуть не за орденами і медалями, вони свято вірять, що виконують свій громадянський обов’язок, вони вірять, що несуть визволення народу, вірять, що йдуть не воювати, а захищати.

Учні 5-А класу, вшановуючи пам'ять загиблих, запалили свічки. Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто не повернувся, тих хто зник безвісті… Чоловіки-герої показали приклад мужності, відданості і незборимості духу. Герої не вмирають, вони живуть у пам’яті і справах наступних поколінь.

Ми пам’ятаємо не тільки поки горить свічка, а доки вогонь не згасне в душах.

Любіть Україну, всім серцем любіть,
Священную Русь-Україну,
Як предки великі її бороніть,
Кохайте її до загину.
Любіть Україну , як вірні сини,
Віддати життя їй готові.

Прес-служба 5 - А

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 87 | Додав: Mirochka_91 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar