Головна » 2018 » Березень » 1 » Волонтерська акція «Книга – воїну АТО»
17:52
Волонтерська акція «Книга – воїну АТО»

Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті. Так, члени рою «Камеонці» СЗШ № 44, підклеюючи книжки у шкільній бібліотеці, замислилися над тим, як важко воїнам АТО бути відірваними від домівки, не маючи можливості навіть почитати книжку в короткі вільні години.

Члени команди військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») одразу ж зв’язалися з представниками громадських організацій «КР «Січ» та «Патріот-2015», які займаються волонтерською діяльністю та часто спілкуються з воїнами АТО. Вони підтвердили, що нашим захисникам дійсно хочеться почитати художню літературу, щоб хоч ненадовго відволіктися від важкої реальності. Камеонці одностайно вирішили провести в школі волонтерську акцію «Книга – воїну АТО».

Роївці закликали приєднатися до неї всіх бажаючих учнів школи. Діти та батьки почали приносити художню літературу, ляльки-мотанки, а молодші школярі – малюнки з побажаннями воїнам АТО та зворушливі листи-підтримки. 28 лютого все це було упаковано та відправлено до приміщення, де розміщується волонтерська організація «Кам’янська сотня». Хлопці розпитали жінок, що плели маскувальні сітки, про допомогу, що можна надати воїнам, побачили костюми снайперів та розвідників. Їм пообіцяли при першій можливості відправити їхні посилки воїнам АТО.

Сьогодні наша українська армія потребує не скільки матеріальної, як моральної підтримки. І «Камеонці» СЗШ № 44 будуть і надалі робити все можливе для надання допомоги нашим захисникам, які змушені воювати в важких умовах, відстоюючи незалежність та безпеку України. Вони розуміють, що від підтримки кожного із нас залежатиме результат боротьби на Сході.

Прес-служба парламенту школи

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 77 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar