Головна » 2018 » Березень » 26 » Всеукраїнський конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»
13:05
Всеукраїнський конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»
У лютому 2018 року центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком розпочали конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.
Навчаючись у 10 класі, ми, безумовно, плануємо своє подальше життя, замислюємось про свою майбутню професію. Цей конкурс дає можливість ще раз проаналізувати свій вибір, зважити всі «за» та «проти». Крім того за результатами минулорічного конкурсу переможці отримали унікальну можливість почути поради з планування та розвитку кар’єри від керівників підприємств, організацій та державних органів.
Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та створять власний рецепт успішної кар’єри. 31 травня 50 найактивніших учасників регіональних етапів відвідають Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри у м. Києві, де перейматимуть досвід від топ-менеджерів та успішних українців.
5 березня були названі 50 кращих робіт. Серед них есе нашої однокласниці, учениці 10-А класу Шелест Катерини, яка написала про свою мрію пов’язати життя з IT технологіями. Дуже пишаємось такою високою оцінкою старань Катюші! Не маємо жодних сумнівів щодо успішної реалізації твоїх планів! Наснаги, цілеспрямованості, бажання – і все в тебе вийде!

Офіційно: https://www.facebook.com/CareerHubUkraine/posts/1574389296015122

Прес-служба 10-А класу
Переглядів: 63 | Додав: julia26111979j | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar