Головна » 2010 » Січень » 15 » Всеукраїнський конкурс щоденника
21:04
Всеукраїнський конкурс щоденника

З 13 січня 2010 року розпочинається ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЩОДЕННИКА

1. Організатор конкурсу: Слоник Дзвоник та Володимир Читай.

2. Учасником конкурсу може стати кожен зареєстрований читач (абонент), який є школярем 1 - 8 класів.

3. Умови участі у конкурсі: Надіслати на поштову скриньку Слоника Дзвоника chytay@meta.ua з позначкою "На конкурс щоденника" фотографію з будь-якого розвороту щоденника за період з 01 вересня 2009 року до 31 грудня 2009 року (усі дати повинні бути заповнені) та інформацію про себе: прізвище, ім"я, дату народження, клас, школу та її адресу, прізвище та ім"я класного керівника (для 1 - 4 класів).

Щоденники за попередні навчальні роки не приймаються.

4. Усі конкурсанти повинні надіслати фотографії з будь-якого розвороту щоденника за період з 01 вересня 2009 року до 31 грудня 2009 року (усі дати повинні бути заповнені)

5. Мета конкурсу - набрати найбільше балів. Розрахунок такий: яка оцінка в щоденнику - стільки й балів. Наприклад, оцінка "12" - це 12 балів. Враховуються усі бали, набрані протягом одного навчального тижня. За кожне зауваження знімається 5 балів. За кожну відзнаку "Молодець" та іншу подібну до неї додається 5 балів. Підсумкові тижневі оцінки за поведінку та ведення щоденника не враховуються.

6. Після прийняття усіх робіт, організатор конкурсу залишає за собою право перевірити правдивість оцінок тих учасників, які претендують на перемогу. Для цього буде зроблено запит у школу. Учасник, який був не чесний - виключається з конкурсу.

7. Визначення переможців
7.1. За результатами конкурсу визначається один переможець серед конкурсантів кожного класу, якщо кількість учасників з цього класу перевищує 50 осіб.

7.2. Якщо кількість учасників з кожного класу не перевищує 50 осіб, то переможець визначається окремо за 1 - 2, 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8 класи.

7.3. Якщо у конкурсі взяло участь менше 50 осіб, визначаєть лише один переможець серед усі учасників (незалежно від класу).
7.4. Якщо у конкурсі візьме учатсь менше 20 осіб, Організатор має право оголосити конкурс таким, що не відбувся.
7.5. Якщо декілька осіб має однакову кількість балів, то визначається декілька переможців, а приз ділиться між ними порівну.

8. ПРИЗ: Кожен переможець отримує грошову премію у розмірі (у гривнях), який відповідає сумі його балів з розрахунку 1 бал = 1 гривня.

Премія сплачується протягом 20 днів з дня оголошення підсумків конкурсу на рахунок одного з батьків або за їх згодою - на рахунок учасника. Замість грошової премії, за бажанням переможця, на адресу школи, в якій він вчиться, буде надіслано диплом для урочистого вручення.

9. Підсумки конкурсу будуть оголошені до 20 лютого 2010 року. У разі перевірки правдивості, оголошення підсумків може бути затримано на час, необхідний для такої перевірки.

Джерело інформації

Переглядів: 453 | Додав: ape-ss | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar