Головна » 2016 » Березень » 13 » «З дитинства іду до Тараса»
23:53
«З дитинства іду до Тараса»

Шевченківське слово заполоняє душу кожної людини. Не важливо, де ця людини живе і хто вона за національністю, головне – її відчуття, спогади…

10 березня відбувся захід «З дитинства іду до Тараса», присвячений 202 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Вступне слово вчителя української мови та літератури Вовк К.Ю. дало розуміння того, що буде відбуватися на Світлиці. «Шевченко був кріпаком, і став велетнем у царстві людської культури. Він живе і після смерті своєї. Він безсмертний захисник усіх скривджених і порадник знедолених».

Є в Києві кілька будинків,
В яких колись мешкав Шевченко.
І жодного дому немає ніде,
Який би належав Шевченку.
Та є величезна країна,
Що вічно належить Шевченку.

У продовж заходу слухачі ніби перегортали сторінки життя і творчості поета, поринали у спогади про його дитинство, юність, зрілість.

Кожна паралель представила окремий період творчості Кобзаря.

Активними учасниками заходу були гуртківці вокальної студії «Вікторія». Ці маленькі дзвіночки, неначе янголятка, нагадали нам усім про те, що Шевченкові вірші і музика – красиве поєднання.

Учитель образотворчого мистецтва Самохвалова Я.В. разом з учнями 9-Б класу представила інформаційно-пізнавальні стенди «Шевченко-художник».

Учитель російської мови та літератури Олійник Л.В. разом з учнями 9-А класу продемонструвала відеоролик «Життя Шевченка».

Учні 9-Б класу під керівництвом учителя української мови та літератури Дудкіною В.В. підготували інформаційно-ліричний блок «І генії кохають».

Велика подяка Вовк К.Ю. за підготовку і проведення цього заходу, який відкрив творчість поета для всіх присутніх. Учасники заходу закликали усіх вшанувати пам'ять Великого Сина українського народу.

Прес-служба 5-А кл.

Переглядів: 152 | Додав: Mirochka_91 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar