Головна » 2018 » Вересень » 27 » З Днем вчителя
21:15
З Днем вчителя

Вчителі - це ті люди, які ведуть нас по дорозі знань протягом усього процесу навчання. Крім цього вони вчать нас життю, виховують нас, вчать дисципліні і хорошим манерам, а випускникам допомагають знайти свій життєвий шлях. Вони грають важливу роль в житті кожного з нас. Вчитель - це не просто людина, яка вчить новому своїх учнів, це людина, яка вкладає в кожного з нас частинку своєї душі, теплоту свого серця.

День вчителя - той день, коли ми можемо висловити всю свою подяку своїм учителям. Він святкується на початку осені, коли стоїть тепла і ясна погода. Для мене вчитель не тільки людина, що дає знання, але підтримка і опора. Той, хто дає мотивацію, виховує в мені акуратність, прагнення, намагання, допитливість. Вони розумні, тому що начитані, у них великий запас знань і високий рівень інтелекту. Так само наші педагоги мають відмінне почуття гумору, що змушує їх більше любити і обожнювати.

Особлива моя подяка Білій Ользі Володимирівні, Дудкіной Валентині Вікторівні, Мисник Любов Володимирівні, Попик Олені Миколаївні, Коваль-Новікової Юлії Володимирівні, Шелаєвой Наталії Володимирівні, Самохвалової Яні Володимирівні, Миронової Олені Миколаївні за величезну підтримку, за те, що на моєму обличчі з'являється посмішка від розмови з вами, за розуміння, переживання за мене, за поради і допомогу.

А іншим вчителям спасибі за знання, які вони вклали в мою голову за те, що я дізналася від них багато цікавого, чого б, як мені здається, не впізнала б в інтернеті, за проведені уроки разом. Хотілося б вам, дорогі педагоги, побажати здоров'я, а також здоров'я вашим близьким. Буде здоров'я - буде все: щастя, удача, море посмішок, позитив, благополуччя, любов, радість. І звичайно, бажаю вам океан дитячих посмішок, які служать відмінним мірилом виконану вами гігантської роботи.

Зі святом вас, улюблені вчителі 44 школи, нескінченного потоку щасливих емоцій і успіхів в роботі!

                                                    Матченко Діана 9-В клас

Переглядів: 40 | Додав: MatchenkoDiana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
Дякую, Діано, дуже приємно!)))
avatar