Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Зберегти джерела енергії – першочергове завдання людства
18:42
Зберегти джерела енергії – першочергове завдання людства

Питання енергозбереження хвилює жителів планети, оскільки природні ресурси вичерпні, можуть закінчитись, а на їх відновлення потрібно багато часу. Ми займаємось вивченням альтернативних видів енергії на уроках у школі,  а також запрошуємо студентів-екологів, щоб краще розібратися з актуальною темою. Під час зустрічі з студентами Кам`янського енергетичного технікуму, ми дізналися про використання енергії вітру як перспективного джерела енергії.

Вітроенерге́тика — галузь відновлюваної енергетики, яка спеціалізується на використанні кінетичної енергії вітру. Оскільки, вітер як джерело енергії є непрямою формою сонячної енергії, то його можна використовувати як відновлюване джерело енергії. Це один із найдавніших способів використання енергії із навколишнього середовища.

У будівництві феномен вітру у давнину також застосовували для природної вентиляції та охолодження повітря у сухих та жарких країнах Середньої Азії.

Під час розповіді студенти демонстрували презентацію як засіб візуалізації даної теми. Добре підготовлені доповіді, вміння триматися перед аудиторією – все це позитивно вплинуло на вимогливу учнівську аудиторію. Дев`ятикласники уважно слухали, з цікавістю розглядали демонстраційні макети, намагаючись усвідомити актуальність проблеми енергозбереження.

Причини позитивного розвитку світових ринків вітроенергетики, безумовно, включають економічні переваги енергії вітру та її зростаючу конкурентоспроможність по відношенню до інших джерел електроенергії, а також гостру необхідність реалізації технологій без викидів з метою пом'якшення наслідків зміни клімату та забруднення повітря.

Гончарова Анна, учениця 9-В класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 30 | Додав: yamnikovairina65 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar