Головна » 2018 » Листопад » 4 » Зі знаннями до нових вершин!
20:42
Зі знаннями до нових вершин!

З яким нетерпінням ми зазвичай чекаємо на шкільні канікули! Можливість підтягнути «хвости» з предметів та трошки відпочити. Особливими є канікули для одинадцятикласників. В їх щільному графіку серед домашніх завдань та репетиторів важко годинку для сну знайти, отже канікули для нас – це дійсно рай!

Але коли ми дізнались про ймовірний тренінг, ми зацікавились. Поняття цілепокладання та планування, природа змін та методика життя в умовах змін, тайм менеджмент та багато інших цікавостей інтригували та надихали на ранній підйом у канікулярний вівторок та похід до школи)))

Воно того варте! Незвичайна форма спілкування. Не просто лекція або опитування, а реальний аудиторний тренінг з іграми, дискусіями, техніками, груповими та індивідуальними формами роботи. Круто! Нам сподобалось! Деяким з нас не терпілося повернутися додому, щоб одразу застосувати на практиці все те, що ми почули.

Дякуємо тренеру, який з нами працював! Дякуємо нашим батькам і класному керівнику за допомогу в проведенні такого цікавого та корисного заходу на канікулах!

Прес-служба 11-А класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 23 | Додав: shelest6431 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1
Цікавий та корисний захід на канікули. Дякую класному керівнику Новіковій-Коваль Юлії Володимирівні та батькам класу за змістовне дозвілля дітей!
avatar