Головна » 2017 » Грудень » 12 » "Ігри патріотів"
10:10
"Ігри патріотів"

Патріотичному вихованню молоді у нашій школі приділяють велику увагу. Кожного року, з нагоди дня української армії у школі проходять військово-спортивні змагання «Ігри патріотів», в яких приймають участь збірні команди 10-11 класів.

Саме така подія відбулася сьомого грудня і в цьому році. На свято були запрошені воїни, які пройшли службу у зоні АТО та бути суддями на цих змаганнях.

На спортивному майданчику зустрічалися команда одинадцятикласників нашої школи, що протягом семестру навчалися військової підготовки, і команда учнів СЗШ № 29.

На початку з проникливим та символічним танцем виступили учні 11-а класу. Директор школи Людмила Іванівна привітала учасників та побажала всім удачі.

Почалися змагання. Кожен конкурс мав за мету розкрити певну навичку, необхідну для справжнього воїна, продемонструвати майстерність, якою повинен володіти захисник Вітчизни.

Перше випробування – «Плутанка» - протестувало одинадцятикласників на швидкість та координацію рухів (досить важко бігти з ногами навхрест, чи не так?). Наступний конкурс був силовим – по двоє хлопців з кожної команди підтягувалися та піднімали штангу, а третій мав назву «Патронник», де головним критерієм перемоги був саме витрачений на заряджання час.
У подальших конкурсах хлопці переносили дівчат на руках (також на швидкість) і перетягували канат. Також всі учасники мали змогу показати свою влучність, поціливши з гвинтівки у кульку, а дівчата продемонстрували навички надання першої допомоги, такі як накладання бандажу та різних видів пов’язок.

Боротьба була запеклою, команди буквально йшли впритул, лідер змінювався майже після кожного конкурсу, але зрештою перемогла дружба.

Такі заходи мають дуже велике значення: немає різниці, з яким результатом команди прийшли до фінішу, головне – це азарт змагань, дух єднання та шанобливої конкуренції, яким були сповнені «Ігри патріотів". Це дійсне було свято патріотизму, мужності та спритності.

Ярова Ірина, прес-служба парламенту школи

Переглядів: 97 | Додав: Popikelen | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar