Головна » 2017 » Грудень » 10 » Змагання на честь Дня збройних сил України
22:44
Змагання на честь Дня збройних сил України

07.12.2017р. у СОШ №44 відбулись спортивні змагання з війсьової підготовки між учнями шкіл № 44 та №29. У складі журі були директор нашої школи Загородня Людмила Іванівна, заступник директора з виховної роботи Шелаєва Наталія Володимирівна та учасник бойових дій Вишнерук Валерій Валентинович.

Команди у складі десяти осіб (6 хлопців та 4 дівчат) змагались у п’яти конкурсах: "Плутанка", «Силова підготовка» (підтягування та штанга), «Перенос потерпілого», «Збий кульку», «Перетягування канату».

Хлопці зі школи №44 підтягнулись 35 разів (сувмісно), хлопці зі школи №29 підтягнулись 35 разів (сувмісно). Штанга: хлопці з 29-ої школи підняли штангу 42 рази, а хлопці з 44-ої - 20 разів. Дуже цікавим виявився третій конкус «Перенос потерпілого», завдання якого полягало у тому, щоб перенести потерпілого до пункту призначення, де дівчата перебинтували його та віднести до початкового пункту.

Досить складним, на мою думку, був п'ятий конкурс - військово-спортивна естафета "Збий кульку". На цьому етапі хлопці повинні прибігти до стільця, одягнути противогаз, добігти до столу, зарядити автомат та вистрілити у кульку. І на все це є одна спроба! Дівчатам спростили завдання, вони робили все теж саме, але не вдягали противогаз. Наприкінці змагань оголосили результати – обидві команди виявилися гідними перемоги та отримали однакову кількість балів.

Протягом змагань у спортивному залі було гаряче: вболівальники не могли всидіти на місці, підтримували і команду рідної школи, і команду гостей.
 

Шелест Катерина, 10-А клас
Переглядів: 93 | Додав: shelest6431 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar