Головна » 2018 » Лютий » 6 » Змагання з плавання
14:35
Змагання з плавання
Нещодавно, 2 січня, у нашій школі були проведені змагання з плавання серед учнів 4-10 класів. Вони були присвячені річниці нашого шкільного басейну «Бриз». Рівно рік тому його було відновлено, і протягом цього часу за діти та дорослі всього мікрорайону плавають в ньому, зміцнюючи своє здоров’я.
З кожного класу відбиралося по два представники – хлопчик та дівчинка. Усіх дітей було поділено на різні вікові та статеві групи. За класами дітей поділяли так: 4 – 5 класи, 6 – 7, та 8 – 10. Хлопці плили кролем на груді, а дівчата – кролем на спині.
Змагання розпочалися з Державного Гімну та урочистого підняття прапора України найкращими пловцями школи Луняк Богданом та Жучкевич Євою. Директор школи Людмила Іванівна надала наставлення учасникам, побажала успіхів та налаштувала їх на перемогу. Усі діти трішки нервували, але це не завадило їм гідно захистити честь класу. Учасники виклалися на повну, і зробили усе можливе, щоб здобути перемогу для свого класу. А ті, хто зайняв призові місця, були нагороджені грамотами та медалями. Також дітям вручили солодкі призи у вигляді соків. Сподіваюсь, невдовзі ми зможемо вибороти ще більше нагород на міських змаганнях з плавання.
Гончарова Анна, прес-служба парламенту школи
Переглядів: 77 | Додав: popikelena44 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar