Головна » 2017 » Квітень » 18 » Зробимо світ кращим!
13:16
Зробимо світ кращим!

Одним з пріоритетних напрямків патріотичного виховання і набутті підростаючою особистістю громадянських якостей та соціального досвіду є дійові справи учнів. Справи, самостійні або спільні, сприяють формуванню національної свідомості учнів, їх критичного мислення, ініціативності, творчого підходу до справи, відповідальності за свої дії та вчинки.

В межах шкільних і класних проектів є багато дійових справ. Так з 7 по 13 квітня 2017 р. у школі проходила традиційна екологічна акція «Зелений світ» в межах загальношкільного проекту «Стежина здоров`я». Під час акції були проведені дві міні-акції «Збережи дерево!» та «Посади дерево!».

За час проведення акції «Зелений світ» на пришкільному подвір’ї учнями школи та їх батьками висаджено 14 декоративних дерев, 39 кущів бузка, 10 плодово-ягідних дерев, 28 саджанців акації, сріблястої тополі, 11 декоративних кущів, 7 кущів черемхи. Всього 109 зелених саджанців. А також учні зібрали 2561 кг макулатури, що за рахунками екологів врятує 43 дерева.

Ми впевнені: висаджені кущі та дерева поступово перетворять шкільне подвір’я у зелений оазис четвертого мікрорайону міста. Кошти від зібраної макулатури (5996 грн.) учні шкільного самоврядування прийняли рішення направити на закупівлю матеріалів для заміни лавок у шкільній їдальні, які вони самі потім і виготують.

Акція «Зелений світ» є дійсно «Добрим ділом», тому що вона дає змогу учням зрозуміти, що від кожного з них залежить екологічна безпека України, і тільки активна життєва позиція є запорукою формування національної свідомості української молоді.

Прес-служба парламенту школи

Переглядів: 61 | Додав: Popikelen | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar