Головна » Статті » Калейдоскоп » Всячина

Даруючи листівку

Даруючи листівку


Черговий раз, отримуючи листівку на День народження, Новий рік, 8 Березня або яке-небудь інше свято, спробуйте порівняти побажання своїх друзів, рідних і родичів.
  Відмінності мало помітні? Хоча друзі знають вас набагато краще, ніж родичі, а рідні як ніхто інший здогадуються, про що Ви насправді мрієте. Проте, ваша ровесниця побажає вам все те ж, що і ваша мама.

Парадокс, не знаходите?

При всьому цьому зовсім не факт, що Вас не люблять. Але буває важко здогадатися, чи щирі побажання щастя, любові і здоров'я. Чи від серця вони йдуть, можливо це просто стандартні слова, до яких нас привчили. Поза сумнівом, ці атрибути дуже важливі в житті.

Ви не замислювалися на дозвіллі про те, що людина, яку Ви поздоровляєте, наприклад, щаслива, улюблена і здорова? Проте йому знову доводиться читати одні і ті ж побажання. А якщо ще врахувати, що ви - не один гість, і кожен з присутніх звідкись узяв, що іменинникові не вистачає саме успіху?

Безумовно, будь-які побажання приємні. Але річ у тому, що з роками ваші листівки перестають читати і іноді навіть не відкривають, знаючи все наперед. Не дуже цікаво, правда ж?
  Коли я була маленькою, мама мене учила, що потрібно писати ім'я іменинниці і підписуватися. Тільки зараз я розумію, що дарувала я такі листівки не від самого серця, а як додаток.

Можливо, прийшов час ПОДУМАТИ над тим, що саме побажати вашій найкращій подрузі, улюбленій людині, батькам, сестрі?.. Ви, як ніхто інший, знаєте їх. Ви бачите, чого їм не вистачає. Якщо Ваша мама народилася влітку, хорошою ідеєю буде написати їй, щоб вона завжди залишалася такою сонячною, і хай погляд її буде по-літньому теплим...

Приведу простенькі приклади.

Чом би не сказати, що усмішка людини, яку ви поздоровляєте, сама незвичайна, не завірити її, що ви в захваті від дитячої безпосередності, від променистих очей. Переконати, що ця людина для вас найдорожча не тільки побажанням щастя, а написати про його неповторність, про те, чому саме ви так любите винуватця торжества. І побажати йому Те, про що Він насправді марить, адже Він говорив Вам про це минулого тижня, або ви почули тільки про подарунок?

Останнім часом все менше віриться у відвертість і прямодушність слів. Навколо дуже багато фальші. І дуже непросто розгледіти щирість.

Наступного разу, даруючи листівку, подумайте: Невже найрідніші вам люди не заслужили щирих побажань, а не тільки щастя і здоров'я?

Даруєте один одному тепло і турботу. 
І хай ваше життя буде насиченим, і в ньому будуть тільки яскраві враження.
Веселих і щирих свят!
Чесних і вірних друзів!

Категорія: Всячина | Додав: umni4ka (27.02.2010)
Переглядів: 517 | Теги: привітання, листівка, побажання | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar