Головна » Статті » Калейдоскоп » Всячина

Десять причин вести щоденник
1. Багатьом це здається дивним. Ну і що? Веди щоденник, і, крім іншого, ти будеш відрізнятися від натовпу і цим.

2. Який супер-товариської ти б не була, тобі іноді хочеться побути хоча б трохи наодинці з самою собою. Посидіти і подумати. Або помріяти. І впорядкувати свої думки у щоденнику.

3. Виплескуючи свою енергію (і часом не завжди позитивну) нешкідливим листками паперу, ти уберігати своїх близьких від зайвих емоцій, а, може, і від того, що їм зовсім не слід знати?

4. Адже має існувати у кожного своя таємниця, про яку не хочеться говорити навіть кращої подруги? Довір її щоденнику. Він тебе не видасть і ніколи не засудить.

5. Наявність щоденника не варто розглядати як відсутність друзів.

6. Багато хто згадує про щоденник лише в періоди "душевного клімаксу". А чи не хочеш написати про що-небудь позитивному? Наприклад, моя мама з перших днів мого життя вела щоденник, в якому фіксувала всі етапи і етапчікі мого дорослішання. Завдяки цим записам, я добре знаю, яка я була маленька, хоча мама вже багато про що не пам'ятає.

7. Невже твоє життя не заслуговує на те, щоб бути збережені?! Уявляєш, через n-ное кількість років, а, може, й століть, хтось прочитає твої записи і, завдяки їм, зможе уявити, як і чим жили його предки. А скільки знаменитостей зодягли свої думки в щоденникові записи! Багато нині опубліковані і є унікальним матеріалом для вивчення характеру людини.

8. Як здорово в холодний зимовий вечір, закутавшись в старий плед, і потягуючи глінтвейн, перегортати не сторінка щоденника, а сторінки твого життя і згадувати, спостерігати власні метаморфози ... До речі, дещо можна почитати вголос коханому або влаштувати маленький тест: пам'ятаєш, як це було? Впевнена, настрій тільки покращиться! А якщо тобі і взгрустнется, то це навряд чи спричинить за собою депресію.

9. З щоденником ти можеш бути відвертою на всі 100 відсотків. Тобі не треба мучитися, підбираючи потрібні слова - ти просто фіксуєш потік свідомості. Таку відкритість, на жаль, не можна дозволити собі навіть з найкращими друзями. Адже дружба полягає не тільки в тому, щоб розповідати близьким останні новини або обговорювати всіх і вся. Друг - людина, з якою можна не тільки поговорити по душах, але іноді і просто разом помовчати. Головне - відчувати його присутність.

10. Поки інші втрачають час біля телевізора і базікають в чаті, ти займаєшся справою! Називай це, як хочеш - самоаналіз, висловлювання розумних думок, примирення з самою собою. Не виключена ймовірність того, що який-небудь недруг, скориставшись нагодою, прочитає те, що, за великим рахунком, йому знати зовсім не належить. Не впадай у відчай - якщо тебе в чомусь викрили, просто чесно визнати: так, це так! Недоброзичливці втратять всі свої козирі, і ти залишишся тільки у виграші. Як бачиш, навіть у мінуси можна знайти свої плюси. Головне - з усього робити правильні висновки!
Категорія: Всячина | Додав: rostik25081997 (03.09.2010)
Переглядів: 1031 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 1
avatar
1
smile
avatar