Головна » 2015 » Грудень » 30 » Міжнародний фестиваль «Зірка» збирає друзів
14:50
Міжнародний фестиваль «Зірка» збирає друзів
Євроклуб середньої загальноосвітньої школи №44 м. Дніпродзержинська продовжує налагоджувати стосунки з українськими і міжнародними громадськими організаціями. Так, в грудні місяці 2015 року ЄК “High Fly” став партнером громадської організації «Зірка», яка, в свою чергу, працює за підтримки міністерства культури України. Євроклубівці прийняли участь в міжнародному фестивалі науки , фантастики та культури «Всі зірки Галактики», який проходив з 14 по 18 грудня в м. Дніпропетровськ.
Учні стали свідками яскравих виставок від «Аерокосмічного музею», планетарію, «Парку ракет», метою яких було вмотивувати молоде покоління до наукової діяльності. Учні 6-Б класу прийняли участь в майстер-класі та конкурсній вікторині від конструкторського бюро «Південний», присвяченій історії космонавтики, де виграли багато подарунків та призів. Діти відвідали інсталяції, Тесла-шоу, зустріч з «марсіанами», фізичні та хімічні лабораторії, станцію юних техніків та багато інших цікавих заходів.
Окрім наукових гуртків працювали також і художні майстерні, де учні власними руками могли намалювати чи виліпити фрагменти позаземної цивілізації, долучивши всі свої творчі здібності та фантазію.
В рекреаціях ДК «Шинник» учні мали змогу поспілкуватися та пофотографуватися з героями Галактики Обі-Ваном, королевою Набу, Дарт Нихилусом, Грутом, Штормтрупером, джедаями та іншими персонажами. Приємним фіналом став перегляд гала - концерту за участю зіркових колективів області.
Учні 6-Б прийняли участь у всеукраїнському фотоконкурсі, результати якого стануть відомими в січні. Тож чекаємо на продовження наукової феєрії!

Манекін Матвій, 6-Б клас
Категорія: Евроклуб | Переглядів: 532 | Додав: Popikelen | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar