Головна » 2014 » Листопад » 10 » Свято у Книги рекордів Гіннеса
20:34
Свято у Книги рекордів Гіннеса
Члени євроклубу “High Fly» відзначили Всесвітній день Книги рекордів Гіннеса, який святкується 9 листопада. Чи знаєте Ви , що міжнародним це свято стало 2003 року, коли кількість примірників видання перевищила 100 млн. Саме 9 листопада тисячі людей по всьому світу здійснюють спроби встановити який-небудь рекорд, щоб потрапити в черговий випуск.
Зараз довідник, що містить всесвітньо визнану колекцію як людських досягнень, так і екстремальних фактів природи, виходить під назвою «Світові рекорди Гіннеса».
Задум такої книги виник в 1951 році, коли Гью Бівер, один з керівників англійської пивоварної компанії «Гіннес», під час полювання посперечався з друзями – який птах найшвидший в Європі.
Бівер зрозумів, що книги, яка б могла вирішити суперечку щодо рекорду, немає… То чому б її не створити? Видавництво для майбутнього довідника відкрили в Лондоні. Несподівано книга стала хітом продажів.Зрештою нова версія книги рекордів почала виходити щороку в жовтні.
Варто знати, що щасливчику, який потрапив на сторінки світової Книги рекордів Гіннеса, ніякої матеріальної допомоги не надається.
Категорія: Евроклуб | Переглядів: 479 | Додав: angelina0978 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar