Парламент школи 2017-2018 навчального року

Президент парламенту школи

Президент школи:
Санівская Вероніка (10-а клас)
Життєве кредо:
«Завжди, скрізь і всюди - хочу, можу і буду!»

Вероніка життєрадісна, активна, ініціативна, творча, відповідальна дівчина. Хороший організатор, не боїться труднощів, може надихнути на будь-яку корисну справу. Займається громадською роботою, не шкодуючи сил і часу, постійний помічник класного керівника.

Входить до складу команди школи зі спортивної аеробіки, яка щорічно займає призові місця в міських і обласних змаганнях. Є капітаном класу в шкільних змаганнях «Non stop». Захоплюється танцями, займається в хореографічному колективі «Dan Dance».

Найголовніше в житті для неъ - це її сім'я, рідні та улюблена школа. Вероніка зобов'язується докласти всіх зусиль, щоб життя в нашій школі стало ще цікавіше і більш насиченим!

Склад парламенту школи

Комітет освіти:
Третьяченко Деніс (10), Пушкарь Кирило (10), Петренко Ольга (9-в), Селіхова Дарина (9-в)
Комітет дисципліни та порядку:
Лаврієнко Кирило (8-б), Коваль Андрій (8-б), Балтович Дмитро (8-а)
Комітет здоров`я та спорту:
Вовненко Катерина (10), Силецька Єлизавета (10), Нєчаєва Ганна (10), Василенко Єлизавета (10), Фіялковський Кирило (8-в), Девятка Поліна (8-а), Дробніца Дарина (8-а), Ципа Ілья (9-б)
Комітет культури й дозвілля:
Барбінягра Аліна (11), Нєжута Аліна (11), Штим Яна (10), Ємець Валерія (10), Давіденко Юлія (9-а), Бабіч Поліна (9-а), Сорока Єкатерина (8-б). Ді-джеї школи: Бакулін Ілья (9-а), Первий Єгор (9-а)
Прес-служба:
Кореспондети: Ярова Ірина (10), Силецька Єлизавета (10), Матченко Діана (8-в). Фотокореспонденти: Антипова Валерія (10), Нєчаєва Ганна (10), Боровик Поліна (8-в), Чехлата Анастасія (8-в), Балтович Дмитро (8-а). Редколегія: Антипова Валерія (10), Петренко Ольга (9-в), Селіхова Дарина (9-в), Зеленова Валерія (9-г). Відеомонтаж: Ципа Ілья (9-б)
Комитет роботи з молодшими школярами:
  • 1-і класи: Зеленова Валерія (9-г), Клопот Єлизавета (9-г), Прищак Ганна (9-б);
  • 2-і класи: Гончарова Ганна (8-в), Чехлата Анастасія (8-в), Навроцький Богдан (8-в);
  • 3-і класи: Марухно Дарина (8-а), Буц Валерія (9-в);
  • 4-і класи: Славська Олександр (9-г), Процько Ганна (9-г).

Підсумки роботи парламенту школи за 1 семестр 2017-2018 навчального року:

Звіт учнівського самоврядування школи за 1 семестр 2017-2018 навч.року

В цьому році в парламенті школи 40 учнів. Нас багато, але ми - єдина команда. Ми любимо свою школу, тому нам не байдуже, чим вона живе. А ще ми розуміємо, що школа - це ми, і тільки від нас залежить, чи буде в ній цікаво. Тому наш девіз: «Самим вирішувати, самим робити, самим відповідати!».

У 1-му семестрі цього навчального року ми організували і провели екологічну акцію «Збережи дерево!». Ми приймали макулатуру, зібрану класами, упаковували її і вантажили в машину.

- Всього було зібрано 3.187 кг макулатури. В результаті переробки цієї вторсировини і вторинного виробництва, зусиллями всієї школи ми

  • зберегли 32 дерева;
  • заощадили 60 тонн води;
  • заощадили 3.187 кВт електроенергії;
  • зменшили небезпечні для природи викиди вуглекислого газу на 5,5 тонн!

Ця акція одночасно стала і благодійної, тому що всі отримані гроші (8.604 грн.) Були віддані родині Мисник Маші для придбання апарату штучної вентиляції легенів. Зараз Маші значно краще. Спасибі всім, хто взяв участь в цій акції!

Найактивнішими серед 5 - 11-х класів були 5-В клас, які здали 365 кг, 7-В клас (195 кг) і 11-Б клас (181 кг).

У квітні ми проведемо ще одну таку акцію і разом вирішимо, куди витратити зароблені гроші. Нагадаємо, що 6.000 грн. за макулатуру, зібрану в квітні 2017 року, були витрачені на оновлення лавочок в їдальні.

До Дня Святого Миколая було проведено ярмарок і відразу ж ще одна благодійна акція в допомогу родині учениці 3-в класу Устинової Лізи, яка постраждала в результаті пожежі. В результаті наших спільних зусиль ми змогли віддати цій родині 14 тисяч 300 грн., а дітям Будинку дитини - 6.168 грн.

На них були придбані мультивітаміни, які допоможуть зміцнити їх здоров'я і солодощі, які порадують їх. Ми відвозили в Будинок дитини цю допомогу, познайомилися з цими дітками і закликаємо всіх продовжувати підтримувати їх. Найактивнішими в благодійному ярмарку були: 7-в, 7-б, 5-г і 5-а, 9-г, 11-б, 8-в, 8-а і 10-а класи.

До Дня Соборності України парламент школи об'єднав всіх учнів нашої школи в єдиний живий ланцюг.

Робота в парламенті школи проходить по комітетах.

Комітет культури і дозвілля (голова комітету: Барбінягра Аліна)

У 1 семестрі ми підготували привітання для наших дорогих педагогів на День вчителя і казку «Новорічні чудеса» для учнів 1 - 5-х класів. Для учнів молодших класів ми проводили ігри та конкурси біля новорічної ялинки.

А наші ді-джеї Бакулін Ілля і Первий Єгор озвучували не тільки всі новорічні свята, а й все загальношкільні заходи протягом 1-го семестру і провели дві дискотеки для старшокласників.

Також до Дня визволення міста від фашистів ми розвісили вітальні листівки на всіх під'їздах будинків нашого мікрорайону.

Комітет здоров'я та спорту (голова комітету: Сілецька Ліза)

Кожен день вмикає музику на зарядку Фіялковський Кирило. А у вересні, поки було тепло, ми провели зарядки для учнів 2 - 4-х класів на вулиці. Якщо потрібна якась допомога в будь-яких спортивних змаганнях, ми завжди готові відгукнутися.

Комітет дисципліни і порядку (голова комітету: Коваль Андрій)

У наші обов'язки входить перевірка зовнішнього вигляду учнів, культури поведінки в їдальні, облік учнів, що спізнюються, присутність на засіданнях Ради профілактики.

До речі, найбільше зауважень по зовнішньому вигляду у 5-а, 5-б, 6-а, 8-б і 8-в класів, а спізнюються найчастіше учні 6-г, 7-г і 6-в, 11-б і 8-б класів.

Комітет роботи з молодшими школярами (голова комітету: Клопіт Ліза)

У 1 семестрі ми посвятили першокласників в юнги для участі в рейтинговій грі «В пошуках скарбів», розучували кричалки, ігри до новорічних свят, а також постійно працюємо в групі продовженого дня. Після уроків ми біжимо до малюків, проводимо вікторини, конкурси, фізкультхвилинки, рухливі ігри. Дітям подобається, коли ми приходимо до них в гості, тому вони чекають нас з нетерпінням.

Прес-служба (голова комітету: Антипова Лєра)

А висвітлює всі ці та інші події в школі наша прес-служба. Свої замітки і статті ми розміщуємо на сторінках шкільної газети «Вітамін-44» і на шкільному сайті. Читайте їх, і ви завжди будете в курсі останніх новин!

У другому семестрі нас чекає ще багато цікавих і корисних справ, і кожен з нас ще зможе проявити себе.