Головна » 2018 » Вересень » 04

В теплий та сонячний день 3 вересня наша школа знов гостинно відчинила свої двері для школярів. Усмішки, гарний настрій та радість від зустрічі - все це ми випромінювали в святковий день. Перший урок традиційно тематичний і в цьому році в 7-Г класі він пройшов за темою "Пізнаємо Європу разом!". Ми збирали пазли з зображеннь всесвітньо відомих пам’яток, які знаходяться на Європейському континенті, подорожували Європою відгадуючи назви країн, дізнались про символи  та мету створення Європейського союзу. Приймали участь у вікторині "Відомі люди" та "Видатні споруди", а ще змагалися у конкурсі "Рекорди Європи". Урок був цікавим та дуже пізнавальним. Бажаємо в новому навчальному році всім учням нашої шк ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 110 | Додав: Вольха | Дата: 04.09.2018 | Коментарі (0)

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати Перше вересня — початок нового навчального року — як велике і радісне свято. Цього року на святкову лінійку були запрошені випускники та першокласники. Ми зібралися не лише для того, щоб розпочати навчальний рік, а для того, щоб в нашу дружню шкільну сім'ю прийняти нове поповнення. Шановні першокласники! У  День знань, ви переступите шкільний поріг. Ваші старші друзі зроблять це не вперше, але кожному з них, мабуть, на все життя запам'яталося Перше вересня, тобто той день, коли вони переступили поріг школи вперше й почали оволодівати найважливішою професією у ... Читати далі »

Переглядів: 108 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 04.09.2018 | Коментарі (0)

3 вересня в нашій школі відзначали Міжнародний день знань. Для майбутніх випускників (учнів 9-х та 11-а класу) та першокласників урочисто відкрилися брами країни Знань на святково прикрашеному шкільному подвір’ї.

Королева знань зі своїми підданими вручила чарівний ключ батькам та першокласникам. Посли від гетьмана Запорізької Січі — джури з 6-б класу (кл. керівник Панус В.В.) продемонстрували свою майстерність володіння бойовою зброєю та запропонували першачкам прийняти присягу. Діти пообіцяли любити рідну країну, що зветься Україна, любити українську мову, додержувати свого слова, шанувати маму та тата, завжди вчитися завзято. Звучали теплі напутні слова директора школа Загородньої Л.І., яка вручила наймолодшим школярам пироги З ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 96 | Додав: popikelena44 | Дата: 04.09.2018 | Коментарі (0)