Головна » 2019 » Квітень » 09

5 квітня в 6-Б класі відбулася зустріч учнів з інструктором з саносвіти КЗ ОЗКМР «Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту»  Карпіч Дарини Олегівни. Дарина Олегівна розповіла дітям про наслідки шкідливої звички, а саме -  паління. Після перегляду мультфільму, прослухавши розповідь інструктора , діти почали ставити питання. Їх цікавила інформація: чи всі види та засоби паління шкідливі;  скільки часу потрібно для того, щоб кинути палити. 

Отриманні знання примусили задуматися учнів. Наприкінці лекції діти подякували Дарині Олегівні за цікаві відомості з поданої теми.

Переглядів: 30 | Додав: vita | Дата: 09.04.2019 | Коментарі (0)

08 квітня в нашій школі відбулася педагогична рада за темою «Причини та шляхи подолання конфліктів в освітньому середовищі». Ця тема сьогодні дуже актуальна та викликає інтерес всієї спільноти. Заступник директора з виховної роботи Шелаєва Н.В. та соціальний педагог Мироненко В.І. теоретично обґрунтували поняття шкільних конфліктів, розглянули їх види, основні стратегії їх конструктивного вирішення. Практичний психолог Коваленко Я.В. ознайомила з результатами дослідження в нашій школі за системою Томаса. Великий інтерес викликав фільм «Альтернативна математика» та відеофільм з інтерв’ю учнів та батьків, який зняли та змонтували члени комітету дисципліни та порядку учнівського самоврядування. Педагоги школи працювали в т ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: popikelena44 | Дата: 09.04.2019 | Коментарі (0)