Головна » 2019 » Квітень » 13

На заході, присвяченому творчості Т.Г. Шевченка, учні 9А класу разом з вчителем української мови та літератури Вовк  Катериною Юхимівною серцем доторкнулися  до лірики поета.

Ми виконували пісні на вірші Кобзаря та про нього, напам’ять читали свої улюблені поеми. Емоцій вистачало і від слів Великого Пророка, які так актуальні сьогодні та від української пісні, яка глибоко проникла в душу.

Дуже дякуємо Вовк К.Ю. за цікавий захід про  людину-поета, людину-генія, людину, якою захоплюється увесь світ. Він мріяв про щастя та заслуговував його. Людина надзвичайної геніальності та сили волі. Пам’ятаймо про нього!

Прес-служба 9А класу.

Переглядів: 31 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 13.04.2019 | Коментарі (0)

9 квітня 2019 року в Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості пройшов 15 традиційний щорічний фестиваль французької мови. На фестиваль були запрошені поважні гості: дипломат Посольства Франції в Україні, аташе з питань співробітництва в галузі французької мови пан Фобрис Пьото;  Генеральний секретар Асоціації викладачів французької мови в Україні Бурмістенко Тетяна Вікторівна, а також Президент Асоціації викладачів французької мови в Україні Гейко Тетяна Миколаївна.

Програма фестивалю була насичена чудовими вокальними та хореографічними виступами; разом з глядачами ведучі розучували пісню, проводили вікторини. Було дуже цікаво!  Від нашої школи були заявлені 2 пісні у виконанні учениць 9А та 9Б класів. А хореографічна підтримка учени ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 13.04.2019 | Коментарі (0)

5 квітня в нашому 6-В класі була проведена класна година на тему: «Права дитини». До нас приходили гості, які знаються на цьому питанні (адвокати), а саме, Миргородська Тетяна Анатоліївна і Князева Ірина Олександрівна з Кам'янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Ми грали в цікаві ігри, які розширили наші знання про особисті права. Дізналися, що вони гарантовані і захищаються державою. Їх ми повинні знати й реалізовувати щодня. Згадали про те, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки. Дізналися, що існують закони, які визначають наші обов'язки. Тепер ми знаємо, що наші права не повинні порушувати права інших. З часом у нас збільшиться обов'язків і відпов ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 10 | Додав: MatchenkoDiana | Дата: 13.04.2019 | Коментарі (0)