Головна » 2019 » Травень » 11

8 травня до першокласників завітали гості на урок історичної пам'яті.

Учні 5 Б класу розповіли про запеклі бої за станцію Баглій, а ветеран праці, донька визволителя міста Бережецьького Миколи Андрійовича Лаврентьєва Тетяна Миколаївна, разом з онуком, учнем 1 Б класу повідала малюкам історію життя свого батька.

Діти з інтересом розглядали нагороди героя війни, слухали оповідання міських легенд про хлопців, які ціною свого життя намагались зруйнувати фашистський паливний склад, про хлопчика Вітю, якого вбили заради утіхи тільки за те, що він любив і пестував голубів, про важке життя мешканців міста під час війни, про тіжку долю солдат, що воювали на фронті.

Діти 1-Б класу знають про своїх родичів, які брали участь у бороть ... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: mariurivna15323 | Дата: 11.05.2019 | Коментарі (0)

Урок історичної пам'яті напередодні Дня пам'я ті і примирення та Дня Перемоги відбувся в 2 В класі.

Діти заздалегіть готувалися до нього: виготовили власноруч плакати "Ніколи знову", підготували повідомлення. А після цікавого уроку діти провідали своїх друзів - подружжя ветеранів праці, дітей війни.

Справжнім подарунком стали для них дитячі вірші і пісні, смаколики. Діти уважно слухали спогади літніх людей про важкі часи, про дитинство, що було наповнене тривогою про близьких, позбавлене достатку, про маленькі дитячі радості і велику дружбу простих людей.

Головною метою проведення таких заходів є виховання поваги і шани до тих, хто ціною свого життя переміг фашизм. Сучасні діти розуміють, що всі люди на Землі повинні ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 113 | Додав: mariurivna15323 | Дата: 11.05.2019 | Коментарі (0)