Головна » Архів новин

18 квітня 2019 року учні шкіл 29-44 були запрошені до участі у фестивалі англійської мови, організацією якого займались вчителі кафедри іноземних мов гімназії №39.

Така можливість у нас з’явилась вперше, а все невідоме вабитьJ, тому, зацікавлені, ми почали готуватись до участі.

Масовий танок «Nirvana» у виконанні учениць 7-Б, 7-Г, 8-Б та 11-А класів та пісня «Strong enough» (вокал – Толкачьова Варвара (5-А кл.), Колесник Аліса (7-Б кл.), танцювальна постановка – дівчата 11-А кл.) зворушили глядачів та зірвали гучні оплиски аудиторії.

Браво учасницям фетивалю! Щира вдячність Івановій Вікторії Гаррієвні, Карлащук Юлії Михайлівні та вчителям англійської мови СЗШ №44 за допомогу та підтримку наших зірочок!

Прес-служба 11-А класу

Переглядів: 40 | Додав: Notch | Дата: 22.04.2019 | Коментарі (0)

Традиційно у квітні учні шкіл, де вивчають не тільки англійську, а й французьку мову, мають унікальну можливість опинитися під небом Парижу та на мить відчути себе справжнім французом, адже на фестивалі «Французька весна» панує завжди істинно витончена та вишукана атмосфера, яка властива справжньому балу.

В СЗШ №44 ще з лютого на всю йде підготовка до цього свята: діти вичитують тексти, лунає музика, під яку створюються дивовижні хореографічні постановки, підбираються відео.

Ще коли ми були у п’ятому класі, ми вперше брали участь у такому фестивалі. Зараз ми в одинадцятому, і для нас це востаннє! Тому підійшли до свого номеру, як завжди, відповідально та з радістю. Дівчата з 9-Б класу співали чарівну пісню «Vivons les», ми танцювали… Вболівали та підтримували ще один номер від нашої школи у виконанні 9-А класу.

Свято вдалося на славу! Впевнені, ми надовго запам’ятаємо ємоції, які отримали під час нашої подорожі у Пар ... Читати далі »

Переглядів: 49 | Додав: Notch | Дата: 22.04.2019 | Коментарі (0)

15 березня відбулось свято танцю та феєрії талантів, яке проводять у Кам’янському кожен рік.

Члени танцювального гуртка КЗ СЗШ №44 (учениці 7-Б, 7-Г, 8-Б класів) та дівчата 11-А класу (Антіпова Валерія, Білоус Ганна, Василенко Єлизавета, Вовненко Катерина, Ємець Валерія, Картузова Анна, Криворучко Ганна, Нєчаєва Анна, Плахотнік Валерія, Силецька Єлизавета, Ярова Ірина) під керівництвом талановитої та суперкреативної Карлащук Юлії Михайлівни отримали диплом III ступеня.

Вітаємо дівчат з чудовим виступом. Ви у нас найкращі!

Прес-служба 11-А класу

Переглядів: 41 | Додав: Notch | Дата: 22.04.2019 | Коментарі (0)

12 квітня 9-В клас відвідав захист проекту учнів 9-А класу, присвячений Дню космонавтики. Ми дізнались багато нового і цікавого по космонавтику. Захід складався з двох частин: у першій частини ми переглянули кадри з фільму «Час перших», а учні 9-А класу пояснювали окремі моменти, інсценували напружені сцени підготовки до польоту екіпажу космічного корабля.

Друга частина - пізнавальна гра, присвячена освоєнню космосу. Учні дев’ятих класів представили свої команди і виконали запропоновані завдання. Потрібно було назвати відомих космонавтів і вчених, пояснити значення «Зіркових фразеологізмів», розгадати таємницю космічного послання… Зірковий час, провідна зірка, висхідна зірка. Цікаво дізнатися їх значення? Звичайно ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1
Переглядів: 41 | Додав: Колобок | Дата: 19.04.2019 | Коментарі (0)

23 березня 2019 року у  столиці Чехії міжнародний турнір з черлідингу "Prague Cheer Open 2019" зібрав майже півтори тисячі спортсменів, які представляли 29 клубів з країни господині, а також Австрії, Хорватії, Фінляндії, Росії та України. Честь нашої країни захищали черлідери Києва, Полтави та Кам'янського "Прометея".

Саме у цьому спортивному клубі вже на протязі шести років займається учениця 6-В класу Головньова Софія. За ці роки дівчинка досягла неймовірних результатів. На рахунку Софійки більш ніж 120 нагород у змаганнях різного рівня від місцевих до змагань Всеукраїнського рівня.  За результатами змагань в Празі "прометейчики", вихованці тренера Альони Козинець, завоювали комплект золотих нагород.

... Читати далі »
Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 39 | Додав: MatchenkoDiana | Дата: 15.04.2019 | Коментарі (0)

В березні 2019 року відбувся міський фестиваль-конкурс "Віват, талант!", в якому учениці нашої школи прийняли активну участь. Переможцями цього року стали солістки школи Колеснік Аліса(7-б кл) та Толкачова Варвара(5-А кл). Дівчата отримали диплом ІІ ступеню в номінації "Солісти-вокалісти". Вокальна група 7-х класів "Позитив" отримала диплом ІІІ ступеню в номінації "Вокальні дуети, тріо, ансамблі". Ми дуже пишаємось нашими переможцями! Бажаємо їм творчих успіхів та натхнення!

Вчитель музичного мистецтва Іванова В.Г.

Переглядів: 46 | Додав: Вольха | Дата: 15.04.2019 | Коментарі (0)

На заході, присвяченому творчості Т.Г. Шевченка, учні 9А класу разом з вчителем української мови та літератури Вовк  Катериною Юхимівною серцем доторкнулися  до лірики поета.

Ми виконували пісні на вірші Кобзаря та про нього, напам’ять читали свої улюблені поеми. Емоцій вистачало і від слів Великого Пророка, які так актуальні сьогодні та від української пісні, яка глибоко проникла в душу.

Дуже дякуємо Вовк К.Ю. за цікавий захід про  людину-поета, людину-генія, людину, якою захоплюється увесь світ. Він мріяв про щастя та заслуговував його. Людина надзвичайної геніальності та сили волі. Пам’ятаймо про нього!

Прес-служба 9А класу.

Переглядів: 50 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 13.04.2019 | Коментарі (0)

9 квітня 2019 року в Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості пройшов 15 традиційний щорічний фестиваль французької мови. На фестиваль були запрошені поважні гості: дипломат Посольства Франції в Україні, аташе з питань співробітництва в галузі французької мови пан Фобрис Пьото;  Генеральний секретар Асоціації викладачів французької мови в Україні Бурмістенко Тетяна Вікторівна, а також Президент Асоціації викладачів французької мови в Україні Гейко Тетяна Миколаївна.

Програма фестивалю була насичена чудовими вокальними та хореографічними виступами; разом з глядачами ведучі розучували пісню, проводили вікторини. Було дуже цікаво!  Від нашої школи були заявлені 2 пісні у виконанні учениць 9А та 9Б класів. А хореографічна підтримка учени ... Читати далі »

Переглядів: 56 | Додав: yamnikovairina65 | Дата: 13.04.2019 | Коментарі (0)

5 квітня в нашому 6-В класі була проведена класна година на тему: «Права дитини». До нас приходили гості, які знаються на цьому питанні (адвокати), а саме, Миргородська Тетяна Анатоліївна і Князева Ірина Олександрівна з Кам'янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Ми грали в цікаві ігри, які розширили наші знання про особисті права. Дізналися, що вони гарантовані і захищаються державою. Їх ми повинні знати й реалізовувати щодня. Згадали про те, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки. Дізналися, що існують закони, які визначають наші обов'язки. Тепер ми знаємо, що наші права не повинні порушувати права інших. З часом у нас збільшиться обов'язків і відпов ... Читати далі »

Вкладення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 20 | Додав: MatchenkoDiana | Дата: 13.04.2019 | Коментарі (0)

Молодша підгруппа 2-3 класи.

Дістанція: 25 м.

Стиль: кроль на спині

 

Дівчата:

1м-Миронова Кристина-3в-23.82

2м-Ференчук Катя-3в-24.35

3м-Безцінна Даріна-3а-24.61

 

Хлопці:

1м-Голобокий Максим-3в-23.63

2м-Твердохліб Роман-3а-27.28

3м-Лонский Олег-3б-28.73

 

Переглядів: 44 | Додав: vladimirnabokov030 | Дата: 10.04.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 168 169 »