Головна » 2018 » Квітень » 13 » Бутоньєрки до Балу фіалок
13:19
Бутоньєрки до Балу фіалок

Щороку у нашій школі проводиться Бал фіалок, присвячений весняному пробудженню природи. Це свято краси квітів - прекрасних супутників хорошого настрою. Ця естетика кольорів формує почуття прекрасного, відчуття єдності людини і природи, розуміння великої сили енергії квітів.

У цьому році 8-В клас вирішив креативно підготуватися до конкурсу. Фіалку ми представили з символічною назвою «Інтермецо» – це пауза, перепочинок після довгої зими серед ніжних фіалок. Ще ми представили кактуса, який запитував: «А де тут бал фіалок? Ми створили бутоньєрки своїми руками,щоб привітати учасників Балу фіалок. Такі прикраси можна побачити на весіллях, на одязі наречених та їх гостей.

Нам довелося знайти інформацію про виготовлення штучних букетиків з квітів і ми багато чого цікавого дізналися. Слово “Бутоньєрка” походить від французького «boutnniere», буквально перекладається як “квіти в петельці”. Це невелика флористична прикраса. Перші бутоньєрки з`явились у Давній Греції. Чоловіки прикріплювали букетики квітів на одяг біля серця – це вважалося оберегом від злих духів.

У Європу цей аксесуар прийшов лише у роки Середньовіччя. На початку 20 ст. жінки стали використовувати їх для оздоблення святкового одягу та зачісок. Бутоньєрка може бути виконана із сухих та штучних квітів, різних видів паперу, пір`я, тканини та шкіри. Бутоньєрка - це невелика квіткова композиція, доповнена різними елементами або квіточками невеликого розміру,яка прикріплюється до верхнього одягу.

Своїми руками це зможе кожен зробити, у цьому переконалися і ми, створивши власну композицію. І ось ми з дівчатами перед тим, як розпочати свою творчість поміркували, з чого і в якій кольоровій гамі будемо робити ці прикраси. У магазині придбали гофрований рожевий, фіолетовий та білий папір, відповідно до кольорів фіалок. Маленькі золотаві шпильки, клей, голка з ниткою та ножиці також стали у нагоді.

Тоді нарешті розпочали працювати. Кожна квіточка була неповторна, зі своїм шармом, і по-своєму прекрасна. Ми вклали свої здібності, талант та позитивні почуття в ці прикраси,щоб подарувати радість весняного цвітіння. Хороший настрій, атмосфера колективної праці, творче натхнення,бажання створити щось прекрасне своїми руками — все це стало запорукою креативної роботи нашого класу.

Балаклеєць Вікторія, учениця 8-В класу

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 93 | Додав: IgorViktorovich | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar