Головна » 2018 » Квітень » 20 » Захист проекту 8-Б класі!
15:16
Захист проекту 8-Б класі!

На передодні Дня Землі, 18 квітня, відбувся захист проекту 8-Б класу ,,Від чистоти довкілля до чистоти душі”.

В процесі реалізації проекту учні провели велику дослідницьку роботу з визначення морфологічного складу побутового сміття, провели соціологічне дослідження яке показало відношення людей до проблеми сміттєзвалищ та їх обізнаність з даного питання. Були проведенні і лекції в класах початкової школи. Що дало учням змогу зрозуміти, як насправді потрібно поводитися з побутовими відходами.

Природоохоронна акція "Натисни на сміття” проведена 12 квітня, допомогла очистити невеликий участок лісу від сміття. (було зібрано й винесено 10 мішків сміття).

Працюючи над проектом, ми знайшли багато інформації про стан поводження з відходами в розвинених країнах. Робота класу завершилась заходом, під час якого ми представили її результати гостям.

Цей проект дав нам можливість зрозуміти, що майбутнє залежить від поведінки кожного з нас і всі ми повинні взяти на себе відповідальність за те, на якій планеті будуть жити наші діти, яким повітрям будуть дихати, яку воду будуть пити, і чи буде збережено на Землі такий феномен, як життя.

Таки будьмо ж пильними та відповідальними!!! Глобальне починається з малого!!!

Білий Нікіта, учень 8-Б класу.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 72 | Додав: nikitabily | Теги: #ЗробимоСвітЧистішим | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar