Головна » Статті » Калейдоскоп » Факти, історії, події

ЯК ПРОВЕСТИ НОВИЙ РІК, ЩОБ ВІН ЗАПАМ'ЯТАВСЯ?

Новий рік - свято особливе. Він прийшов до нас із глибини віків і до сих пір залишається найулюбленішим і довгоочікуваним торжеством. У новорічну ніч відбуваються чудеса, здійснюються мрії і виправдовуються надії. Саме в цей день ми забуваємо всі старі образи, прикрощі та невдачі і з чистим серцем згадуємо тільки приємне. Напевно, Новий рік - це єдине свято, в силах якого об'єднати всіх близьких людей.


Однак привід повеселитися лише тоді перетворюється на справжнє свято, коли зроблені відповідні приготування. А раз так, то корисно почати підготовку до зустрічі Діда Мороза заздалегідь, не відкладаючи все в довгий ящик і не залишаючи на останній день. Так що якщо ти вирішила відсвяткувати цей день, зібравши сім'ю і друзів у себе вдома, необхідно провести його так, щоб він запам'ятався на весь наступний рік.

1 грудня. Перш, ніж будувати графік справ, необхідно визначитися, як ти хочеш зустріти Новий рік, де і, найголовніше, - з ким. Звичайно, привітна господиня повинна зустріти з розпростертими обіймами будь-якого гостя, навіть непроханого, але все ж краще розіграти всі можливі варіанти, щоб потім не довелося видавлювати з себе посмішку і позитивні емоції.

2 грудня. Сьогодні потрібно затратити максимум зусиль і поміркувати над нашим планом. Оскільки сьогодні вихідний, на роботу поспішати не треба, можна виділити хоча б годинку для того, щоб все розподілити. Подумай, в якій кімнаті буде стояти стіл, як ти її прикрасиш, як посадиш гостей і т.д. Може хтось і вважатиме маразмом "розсаджувати" запрошених за місяць до їх приходу, проте це може допомогти тобі в потрібний момент не розгубитися і зустріти їх у повній "бойовій" готовності.

Перед Новим роком користуються попитом відносно недорогі подарунки-сувеніри - авторучки, блокноти, портмоне і т. д. Їх для своїх близьких куплять до свята 21% росіян. Наступними за поширеністю подарунками стануть цукерки, спиртні напої, делікатеси (11%), іграшки для дітей (8%) і парфумерія, косметика та біжутерія (8%). Один зі ста росіян отримає цього року такі подарунки, як фотоапарат, відеокамера, телевізор, музичний центр (0,6%) або комп'ютер (0,5%).

3 грудня. Настала черга подумати про подарунки. Оскільки в Новий рік дарувати подарунки доводиться багатьом, краще зупинити свій погляд на недорогих сувенірах. Гостям також не варто дарувати дорогих подарунків. Таким чином ти можеш поставити їх у незручне становище не просто на вечір, а на цілий рік!

4 грудня. Усі домашні та "недомашніе" обов'язки добре б було розподілити між рідними. Попроси їх допомогти тобі. Однак, якщо чоловік вперто дивиться в телевізор або говорить, що працює, крадькома розкладаючи пасьянс на комп'ютері, а у сина відразу з'явилася купа уроків, не наполягай. Не старайся змусити їх - тільки зіпсуєш настрій. Командувати парадом доведеться самій.

5 грудня. З сьогоднішнього дня візьми за правило в найближчі 3 тижні витрачати на себе хоча б кілька хвилин на день. Рівно стільки часу потрібно, щоб зупинитися і подумати: "Що я можу зробити для власного задоволення? Як я можу себе порадувати? "

Спочатку в голову стануть лізти всякі дурощі: мовляв, ніщо, окрім негайної поїздки на Багами, не прикрасить моє життя. Однак справжні радості необов'язково повинні бути дорогими: цілком можливо, куди більше задоволення ти отримаєш, якщо цю хвилину встанеш з-за комп'ютерного столу і підеш на півгодинки прогулятися. Цим ти не тільки порадуєш себе і розслабишся, але і піднімеш свій новорічний настрій.

6 грудня. Склади новорічне меню. Запам'ятай, організація свята вимагає не стільки коштів, скільки вигадки і творчого духу. У пам'яті залишається саме настрій свята, а не багатий стіл, якою в наш час нікого не здивуєш. Краще продумай основну ідею свята, мета, з якою ти його влаштовуєш: чи хочеш ти порадувати свою дитину, об'єднати сім'ю, закласти якісь традиції ...

Не завадило б при цьому скласти і список продуктів, необхідних для приготування новорічних страв.

7 грудня. Коли ти визначилася з їжею, можна подумати і про інше пригощання. Взагалі, до підбору спиртного на святковому столі необхідно поставитися з граничною увагою. Чи не пошкодять червоні сухі вина відомих фірм, яким ви довіряєте. Що стосується горілки, то вона однозначно небезпечна для здоров'я, особливо жіночого. Ну і, звичайно, жоден Новий рік не обійдеться без шампанського, випитого під бій курантів!

8 грудня. На відміну від продуктів, які можуть зіпсуватися, спиртне можна купувати вже сьогодні. Тим більше, чим раніше ти цим займаєшся, тим менше вірогідність зустрітися з проблемою "вибачте, але це вино тільки що закінчилося".

9 грудня. Якщо ти хочеш порадувати своїх дітей і пограти з чоловіком у Діда Мороза і Снігуроньку, все потрібно гарненько обговорити, обдумати мова та костюми. Гості теж практично ніколи не відмовляються від такого задоволення, а тому для них можна запастися масками, безглуздими ковпаками, носами і вусами. Народ з величезним задоволенням обряджатися в цю тяганину, щоб зустріти головну ніч в році. Тим більше, що в такому вигляді танцювати набагато веселіше. Пропоную сьогодні зайнятися саме цією проблемою.

Можна, звичайно, піти по шляху найменшого опору: "найняти" Діда Мороза, але погодься - у першому випадку залишиться значно більше приємних спогадів!

10 грудня. Новорічні свята все ближче, часу залишається все менше, ціни на подарунки ростуть ... Оскільки сьогодні вихідний - скористайся моментом і проведи шоппінг. Купи всі подарунки за списком, можна не всі, а тільки частину. Не сумуй, якщо чогось не буде на прилавках магазину. Час ще є.

11 грудня. Колись у багатьох сім'ях існувала традиція готувати для ялинки саморобні іграшки. Зараз таке вже рідкість. А може бути, варто, поки ще є можливість, розпитати старших членів родини, як це робилося раніше, і в один прекрасний новорічний вечір приголомшити гостей незвичайною ялинкою - з рибками з яєчної шкаралупи, золотими ланцюгами, зірками з фольги та соломки, пряниковими будиночками і хатинками на курячих ніжках? До того ж для дітей цей день може стати не тільки забавою, але і цілим святом.

12 грудня. Настав час подумати і про святковому вбранні. Вважається, що Новий рік треба зустрічати у чомусь новому. Проте не обов'язково купувати собі дороге вечірнє плаття і туфлі. Можна обмежитися яким-небудь аксесуаром або прикрасою.

13 грудня. Якщо все ж нічого з твого гардеробу не поєднується з такою подією, можна сьогодні пройтися по магазинах у пошуках більш відповідного наряду. Якщо хочеться чогось оригінального, можна спробувати відшукати карнавальний костюм (або орендувати його). Заради такого випадку можна відпроситися з роботи раніше, не забувши попередити свого шефа.

14 грудня. Що у нас сьогодні з тобою за розкладом? Може, варто купити частину "нешвидкопсуючих" продуктів зі списку?

За даними дослідників споживчого ринку, святкування минулого Нового року з урахуванням подарунків обійшлося 5% росіян у 500 крб. і менше, 42% - від 500 до 3 тис., 37% - від 3 до 10 тис., а 16% - більш ніж в 10 тис. руб.

15 грудня. У Новий рік тобі хочеться особливого доброзичливого ставлення. Поговори з близькими, друзями, знайомими, забудь застарілі образи, не тягни їх у Новий рік. Чому б не зробити це прямо сьогодні?

16 грудня. Погодься, веселий і незвичайний свято краще нудного і стандартного застілля. Як влаштувати саме такий вечір, запитаєш ти? Пора включити свою кмітливість. Один з кращих способів зробити свято незвичайним - додати в нього розіграші та конкурси. Моя подруга розіграла одного разу свого чоловіка так. Сказала, що їй 31 грудня терміново треба летіти у відрядження і відмовитися ніяк не можна, тому що від цього залежить її робота. А сама натомість залізла в червоний мішок і попросила друзів "доставити" її до чоловіка ... До цих пір вони згадують цю історію. Все-таки в кожному дорослому, навіть самому прагматичному, причаївся веселий, смішний і бешкетний дитина, яка тільки й чекає можливості побешкетувати.

17 грудня. Не слід забувати і про тостах. Щоб гості не нудьгували за столом і не пили по третьому разу "за любов і щастя", пропоную подумати перед сном про слова побажань, які ти б хотіла вимовити перед кожним з навколишніх тебе рідних і близьких. Якщо ж в голову нічого не лізе, можна пошукати їх в інтернеті або порадитися на форумах. До речі, не забудь і про інтернет-друзів!

18 грудня. Який Новий рік без салюту, хлопавок, бенгальських вогнів? Ось саме, що ніякого! Пропоную сьогодні трохи побути піротехніком.

19 грудня. Пам'ятаєш приказку: "Зі старими боргами в Новий рік не вступають"? Тепер ти знаєш, чим можна зайнятися сьогодні.

20 грудня. Варто подумати також і про далеких родичів. Відправити вітальну листівку єдиною і гаряче улюбленої тіточки в Самарі не складе особливих труднощів. А як приємно знати, що про тебе пам'ятають і піклуються!

21 грудня. Існує традиція загадувати під бій годинника в новорічну ніч бажання. Недобре буде розгубитися в таку хвилину, тому варто заздалегідь гарненько подумати, що б ти хотіла побажати собі в наступаючому році.

[IM3 L22 грудня. Подумай про альтернативний проведенні часу. Коли всі забави будуть перепробувані, сидіти за столом стане не під силу, стоїть розважити гостей чимось ще. Можна купити цікаві кінокомедії, а ще краще пошукати старі відеозаписи, зняті в Новий рік, на дні народженні у рідних і т.д., і подивитися їх разом з друзями. Повір, без ностальгії і добрих посмішок ці години не пройдуть.

23 грудня. Найкращий день для купівлі зеленої красуні! Вибираючи ялинку, потрібно обов'язково співвіднести її розміри з габаритами кімнати, яку вона буде прикрашати. Якщо ти віддаєш перевагу штучну, куплену в минулому році, - влаштуй собі сьогодні вихідний.

Москва за вартістю святкування Нового 2005 року посіла третє місце у світі. Свято в російській столиці коштує в середньому 90 доларів на людину. Дорожче тільки в Лондоні (95 доларів) і Токіо (111 доларів).

24 грудня. Прокинулася з бадьорим настроєм? Вперед - наряджати ялинку! Хтось віддає перевагу створювати це диво пізніше, хтось раніше, а я вважаю, що за тиждень до Нового року - саме те: адже за цей час вона ще не встигне набриднути і намуляв очі і буде створювати передсвятковий настрій. Ідеальною для ялинки буде світла, добре провітрюваних частину кімнати, віддалена від джерел тепла. Не використовуйте для прикраси ялинки свічки і бенгальські вогні - занадто велика небезпека загоряння. А ось виготовлені власними руками іграшки будуть виглядати запаморочливо.

25 грудня. Велику частину роботи ми вже виконали, проте розслаблятися поки рано. Щоб Новий рік відчувався не тільки в головній залі, куди ти, швидше за все, поставила ялинку, слід прикрасити і інші кімнати. Можна навіть нарядити пальму, що стоїть на кухні.

26 грудня. Давай сьогодні подбаємо про музичний супровід. Варто вибрати не тільки танцювальну, а й будь-яку легку, не відволікаючу, мелодію на час святкової вечері.

27 грудня. До речі, готуючись до Нового року, було б не погано подумати і про времяпровождении в післясвяткові дні. Можна, наприклад, купити квиток в театр або в кіно на гучний фільм, який тобі так і не вдалося подивитися до Нового року.

28 грудня. Присвяти цей вечір собі. Прийми ванну з ароматними оліями. Зроби собі маски, побалуйте тіло бальзамами і кремами. Тому що найближчі дні будуть дуже напруженими.

29 грудня. Пропоную зайнятися генеральним прибиранням. Як би не була гарно прикрашена ялинка, як би не був багатий стіл, пил на полицях і павутина в кутку не додасть радості ні тобі, ні твоїм гостям. Тому варто озброїтися ганчіркою, пилососом і чоловіком (тут все-таки варто проявити твердість) і вичистити всю квартиру.

30 грудня. Залишаються найскладніші дні, проте варто зробити останній марш-кидок перед довгоочікуваним відпочинком. Цей день можна витратити на покупку бракує продуктів і різних дрібниць до столу. Пропоную лягти спати раніше і накопичити більше сил.

31 грудня. Напевно, цей день для господинь найважчий. Сьогодні треба встигнути все: приготувати страви, накрити на стіл, привести себе в порядок, що зовсім не маловажно. І до того ж необхідно після всіх випробувань зберегти "здоровий дух у здоровому тілі" і не розгубити свій настрій до вечора.

На додаток до всього цього хочу додати, що не варто забувати і про почуття. Яким би не був чітким твій регламент і план, пам'ятай, що будь-які правила хороші, якщо вони роблять життя кращим, а не ускладнюють її.
Категорія: Факти, історії, події | Додав: rostik25081997 (09.12.2010)
Переглядів: 3946 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.6/5
Всього коментарів: 0
avatar