Головна » Статті » Калейдоскоп » Факти, історії, події

Захоплива субота
Не може бути нічого краще, ніж провести незабутній день у оточені свого улюбленого класу. Саме так ми вирішили зробити і пішли насолоджуватися теплою суботою у театр ім. Лесі Українки на спектакль БОЖЕВІЛЬНА СІМЕЙКА, або МАЛЮК.
«Bichon» - найпопулярніша п’єса відомого французького драматурга, сценариста і режисера Жана де Летраза лягла в основу музичної вистави «Малюк» українських авторів А. Горіна і Едуарда Яворського, музику до якої написав сучасний український композитор Юрій Шевченко.
Написана ще в 1935 році п’єса «Bichon» користувалася неймовірним успіхом, була поставлена в Театрі Пале-Рояль, а згодом - на багатьох інших європейських сценах, екранізована в 1947 році, багато разів перекладена, зазнала безліч постановок на світових підмостках та ще й досі цікава і режисерам, і публіці.
Зворушлива історія кохання у витонченій упаковці пісень і танців, кохання, яке долає всі перешкоди, в тому числі і фінансові, пронизана веселим духом безтурботності, доброго гумору і життєрадісності. З чисто французьким гумором вона трактує одвічні проблеми взаємовідносин батьків і дітей. Та головне – запрошує зануритись в атмосферу свята, у стихію театральної гри, фантазії та імпровізації.
Нам дуже сподобалась ця п’єса, а особливо гра героїв, які дуже гарно вжились у ролі, вони не тільки показали нам історії кохання, а й змогли нас розвеселити. Ще нас дуже здивувало, як швидко герої переходили з діалогів на спів пісень. Ці пісні ніби розказували нам про окремі випадки їх життя.
Ця субота була проведена не тільки з задоволенням, але й подарувала нам ще більше емоцій та дала теми на які можна подумати, такі як любов та відповідальність за неї. Дуже дякуємо театру ім. Лесі Українки за те що вони продовжують нас дивувати новими виставами, а також за те що популяризують культуру та творчість у нашому місті.
Категорія: Факти, історії, події | Додав: netki2000 (17.09.2016)
Переглядів: 295 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar